teraz jesteś w chronosports.pl       przejdź do: biurozawodow.plwynikionline.pl            polskienglish

twój portal zawodów sportowych

Zapisy na zawody

Twój własny formularz zapisów na zawody? U nas to nie problem. Nie narzucamy jednego szablonu. W CHRONOSPORTS możesz zdefiniować dowolną ilość biegów/wyścigów i ich kategorii zależną od wieku, płci, kraju, a nawet imienia danego zawodnika. Do każdego formularza można również dopisać opcje dodatkowe dostępne dla zawodników, również na zasadzie zgodności profilu danej osoby, np. posiłek, nocleg.

Konfiguracja formularza umożliwia ponadto sprecyzowanie wysokości i terminów opłaty startowej (przy wykorzystaniu płatności elektronicznych), a także automatyczne nadawanie numerów startowych. Jednocześnie w każdym momencie organizator ma dostęp do listy osób zapisanych i opłaconych zgłoszeń.

Zapisy w CHRONOSPORTS, to także możliwość prowadzenia rozliczeń księgowych. Każdy z zawodników po realizacji opłaty startowej może otrzymać paragon jako potwierdzenie umieszczenia go na liście startowej. Kompletne zestawienie dostępne jest również dla organizatora, co pozwala na łatwe monitorowanie budżetu zawodów.

CHRONOSPORTS posiada bazę danych osobowych zgłoszoną do GIODO, a bezpieczny dostęp do danych gwarantuje odpowiedni certyfikat internetowy SSL wraz z ubezpieczeniem OC.

Zobacz wyniki z zawodów

Pozostałe usługi CHRONOSPORTS

Kontakt

CHRONOSPORTS sp. z o.o.

ul. Dzierżonia 4, 42-221 Częstochowa

dział handlowy: tel. +48 512 63 90 63

email: biuro@chronosports.pl

biuro obsługi zawodników: tel. +48 508 69 68 26

email: pomoc@chronosports.pl