teraz jesteś w chronosports.pl       przejdź do: biurozawodow.plwynikionline.pl            polskienglish

twój portal zawodów sportowych

Numery startowe

CHRONOSPORTS to nie tylko pomiar czasu na zawodach sportowych, ale także numery startowe. Oferujemy organizatorom wykonanie numerów startowych według podanych wskazówek. Produkowane przez nas najczęściej standardowe numery przeznaczone są do jednorazowego użytku i mogą być spersonalizowane włącznie do imienia i nazwiska konkretnego zawodnika.

Specjalizujemy się w produkcji numerów startowych na biegi uliczne i przełajowe, zawody triathlonowe, rajdy przygodowe, biegi narciarskie, zawody psich zaprzęgów itp. Dostępne są u nas również numery startowe na zawody rowerowe, w tym numery na koszulkę i kierownicę.

Standardowo numery wykonujemy w formacie DIN A5 oraz 24x17 cm lub 23x20 cm. Inne rozmiary numerów dostępne są po wcześniejszym uzgodnieniu. Opcjonalnie do każdego numeru dołączamy zestaw agrafek lub pasków mocujących. W przypadku opcji personalizacji i tworzenia pakietów startowych istnieje dodatkowa możliwość osobnego pakowania każdego numeru startowego.

Numery startowe biegowe drukujemy na mocnym, odpornym na wodę i pot papierze. Oszczędzaj z nami. Zamówienia realizujemy w takiej ilości numerów startowych jaka jest Tobie potrzebna.

Od marca 2013 oferujemy także druk numerów startowych na materiale Tyvek.

Wszystkie numery startowe drukowane są w Polsce, co skraca czas realizacji zamówienia nawet do 2 dni.

Za realizację numerów startowych odpowiada marka sportident.pl

Zobacz wyniki z zawodów

Pozostałe usługi CHRONOSPORTS

Kontakt

CHRONOSPORTS sp. z o.o.

ul. Dzierżonia 4, 42-221 Częstochowa

dział handlowy: tel. +48 512 63 90 63

email: biuro@chronosports.pl

biuro obsługi zawodników: tel. +48 508 69 68 26

email: pomoc@chronosports.pl