teraz jesteś w chronosports.pl       przejdź do: biurozawodow.plwynikionline.pl            polskienglish

twój portal zawodów sportowych

Wyniki z zawodów

Dla zawodników

Każdy z zawodników przebiegając przez punkt pomiarowy może zobaczyć na ekranie/wyświetlaczu swój aktualny czas biegu oraz miejsce w rankingu na tym punkcie pomiarowym i tym samym kontrolować dalsze tempo biegu, a po jego zakończeniu podchodząc z numerem startowym do specjalnego e-kiosku wydrukować swój pełny wynik.

Dla spikera

"Z numerem ....... wbiega na metę ...... ". Ile emocji wzbudzają w kibicach te słowa spikera wypatrującego z lornetką finiszujących zawodników. Teraz jest to jeszcze prostsze niż kiedykolwiek. Dzięki specjalnej formie wyników prezentowanych na dowolnym tablecie, spiker może ze spokojem, ale nie bez emocji podać kibicom zgromadzonym wokół mety numer i nazwisko zawodnika, a także uzyskany przez niego rezultat i miejsce w klasyfikacji.

Dla kibiców

Start, trasa, meta, miasteczko biegowe? Wszędzie gdzie są kibice tam także są prezentowane przez nas wyniki. A jeśli ktoś nie ma w zasięgu wzroku ekranu, zawsze w jego okolicach jest w zasięgu sieci WiFi z dostępną mobilną stroną www z wynikami.

Dla internautów

Twoi bliscy lub znajomi biorą udział w obsługiwanym przez nas biegu? Obserwuj ich wynik na żywo na stronie z wynikami – wynikionline.pl, a po ich ukończeniu pobieraj spersonalizowane dyplomy lub certyfikaty ukończenia zawodów.

Zobacz wyniki z zawodów

Pozostałe usługi CHRONOSPORTS

Kontakt

CHRONOSPORTS sp. z o.o.

ul. Dzierżonia 4, 42-221 Częstochowa

dział handlowy: tel. +48 512 63 90 63

email: biuro@chronosports.pl

biuro obsługi zawodników: tel. +48 508 69 68 26

email: pomoc@chronosports.pl