teraz jesteś w chronosports.pl       przejdź do: biurozawodow.plwynikionline.pl            polskienglish

twój portal zawodów sportowych

Pomiar czasu na zawodach

System pomiaru czasu CHRONOSPORTS jest w pełni skalowalnym systemem opartym o technologię RFID lub fotokomórki firmy TAG Heuer, a także własne unikalne rozwiązania pozwalające na lokalizację zawodników w dowolnie ustalonych punktach trasy oraz obsługę najwyższych rangą zawodów sportowych.

Chipy (tagi) RFID

Wykorzystywane przez nas pasywne tagi RFID są jednorazowego użytku, przez co zapewniona jest ich wysoka skuteczność działania, przy jednoczesnym zmniejszeniu konieczności obsługi zawodników przed i po biegu przez organizatora. Tagi są zwykle przymocowane do numerów startowych biegaczy lub tabliczek na rowerach, odporne na warunki pogodowe oraz przypadkowe uszkodzenia.

Na życzenie organizatora stosujemy także tagi (chipy) zwrotne.

Punkty pomiarowe

Łatwość obsługi oraz mobilność naszych urządzeń przy wykorzystaniu własnego zasilania pozwala nam ustalać miejsca pomiaru czasu na dowolnym odcinku trasy biegu. Każdy z punktów pomiarowych jest autonomicznym systemem dostarczającym informacje do centralnego systemu pomiaru czasu. W wyjątkowych przypadkach może on być przemieszczany nawet w trakcie trwania zawodów sportowych składających się z wielu różnych startów.

Technologia informacyjna

System pomiaru czasu CHRONOSPORTS to nie tylko dowolna trasa biegu w dowolnym miejscu o dowolnym czasie, ale także wyniki dostępne w trakcie trwania biegu oraz po nim dla dowolnego komputera i urządzenia mobilnego podłączonego do sieci internetowej. Nasze autorskie oprogramowanie pozwala również na poprawne obliczenie wyników zawodników startujących w różnych biegach na tej samej trasie.

Zobacz wyniki z zawodów

Pozostałe usługi CHRONOSPORTS

Kontakt

CHRONOSPORTS sp. z o.o.

ul. Dzierżonia 4, 42-221 Częstochowa

dział handlowy: tel. +48 512 63 90 63

email: biuro@chronosports.pl

biuro obsługi zawodników: tel. +48 508 69 68 26

email: pomoc@chronosports.pl